Партнери НТФ «Солодкий рай»

ТОВ «Солодкий рай» пропонує товари таких провідних Львівських виробників, як ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч», СП «Галка ЛТД», ТОВ «Галка-чай», «Львівське» (Філія ПАТ ПБК «Славутич», «Львівська пивоварня»)  та продукцію ЗАТ «Львівський лікеро-горілчаний завод».

 

ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч» – одне з найстаріших підприємств України, провідний виробник української кондитерської галузі. Ще на початку ХХ століття галицький Львів завдяки фабриці «Світоч» стали називати кондитерською столицею Європи.

 

 

Торгова марка «Галка» – це понад 70 років незмінно високої якості львівської кави, постійне оновлення асортименту продукції, що виготовляється з натуральної сировини без консервантів. ТМ «Галка» створює неповторні букети смаків і ароматів, змішуючи кавові зерна найкращих сортів, що вирощені в далеких екзотичних країнах.

ТОВ «Галка-чай», за допомогою стародавніх рецептур, виробляє чай на будь-який смак, який допомагає не лише при лікуванні недуг, але й здійснює загальне оздоровлення організму. Чаї виготовлені лише з натуральних трав та ягід, які зібрані в Карпатах.

 

«Львівське» (Філія ПАТ ПБК «Славутич», «Львівська пивоварня») – найстарша марка українського пива, що випускається з 1715 року Львівською броварнею. Легкий хмільний напій з чистим солодовим ароматом і неповторним смаком стане справжнім відкриттям для усіх любителів класики та стародавніх традицій.

 

Горілка ЗАТ «Львівський лікеро-горілчаний завод» є оригінальною горілкою з унікальним смаком, м’яка і кришталево-чиста, з тільки їй властивим тонким ароматом, виробляється лише із натуральних компонентів. Популярність львівської горілки досягнута заслужено завдяки різноманітному асортименту і стабільно високій якості.

 

Ми знаємо і постійно вивчаємо смаки та уподобання наших партнерів та клієнтів. Наші покупці знають, що якість і смак товарів, які пропонує ТОВ «Солодкий рай», є завжди найкращими.

Для представлення продукції Львівських виробників підприємства  надають нам натуральні зразки продукції, які ми використовуємо при проведенні навчальних виставок-ярмарок.

Працівники нашої фірми висловлюють особливу подяку СП «Галка ЛТД» – за багаторічну плідну співпрацю, ТзОВ «Галка-чай» та ТзОВ «Оверко» за надані натуральні зразки продукції, завдяки яким ми можемо втілювати наші креативні ідеї.

Theme By sara's cooking class games Design by firstrowsports gungames watch now. Gun and baby games theme by : baby girl games games team row sports group