Адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

 

Щербак Ольга Іванівна

     Голова Ради Учасників Асоціації УНЦ НТФ «Централь», директор Київського професійно-педагогічного коледжу ім. А. Макаренка, доктор педагогічних наук, доцент, член-кореспондент Академії педагогічних наук України, викладач вищої категорії, викладач-методист “Відмінник нар. освіти УРСР”, “Заслужений працівник народної освіти України”, нагороджена орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня, “Почесний працівник туризму України”, “Знак пошани”

    З 1973 року пройшла шлях від викладача, завідувача відділення, заступника директора до директора Київського індустріально-педагогічного технікуму. Тут сповна виявився педагогічний та новаторський талант Ольги Іванівни. У 1995-1997 роках як експерт від України очолювала українсько-німецьку робочу групу з розробки навчально-програмної та методичної документації зі спеціальності «Комерційна діяльність». Стажувалася в Академії економіки у Лейпцигу (ФРН).

     Маючи великий досвід організаторської та педагогічної роботи, з задоволенням ділиться ним. Ольга Щербак є автором і співавтором більш як 60 публікацій з теорії та методики професійної освіти. У її творчому доробку монографії, навчальні посібники тощо. Вона є членом редколегії науково-методичних журналів, збірника наукових праць. Енергійна та ініціативна, Ольга Іванівна є активною учасницею та організатором багатьох міжнародних науково-практичних конференцій, міжнародних проектів з модернізації професійної освіти в Україні за підтримки Європейського фонду освіти.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Бондарєв Микола Миколайович

Рік народження: 1956 р.

Освіта:вища, Київський Національний торговельно-економічний університет, 1981 р.

Спеціальність за дипломом: «Товарознавство і організація торгівлі продовольчими товарами», товарознавець вищої кваліфікації .

Стаж безпосередньої роботи в Асоціації «Централь» : 16 років.

Посада: Виконавчий директор.

Нагороди: Знак «Відмінник освіти України» , 2003 р.

Theme By sara's cooking class games Design by firstrowsports gungames watch now. Gun and baby games theme by : baby girl games games team row sports group