Досягнення НТФ «Солодкий рай»

На ярмарках НТФ та конкурсах комерсанта фірма щоразу отримує призові місця. За останні три роки команда ТОВ «Солодкий рай» була відзначена такими нагородами: «Презентація товару», «Ярмарковий стенд», «Найкращий каталог», «Кращий клієнт» АКБ «Славутич», «Найкращий комерсант», «Найкраща презентація вітчизняного товару», «Єдиний стиль», «Найкращі продавці».

На всеукраїнському конкурсі фахової майстерності, що проходив у місті Києві у 2009 році учениця першого курсу Кунашко Наталія здобула І місце, учениця другого курсу Дякун Оксана – ІІІ місце. Також у конкурсі фахової майстерності, що проходив у 2011 році у місті Донецьку ІІІ місце здобула учениця другого курсу – Заблоцька Марія.

 

 

ІІІ місце – Дякун Оксана

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники конкурсу з Заступником директора ТОВ «Солодкий рай» Яворською Л.В.

                                     

 

 

І місце – Кунашко Наталія

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крім перелічених нагород на ярмарках НТФ ми отримали дипломи та грамоти від АКБ «Славутич», УНЦ НТФ «Централь» та подяки від Міністерства освіти і науки України.

Theme By sara's cooking class games Design by firstrowsports gungames watch now. Gun and baby games theme by : baby girl games games team row sports group