Історія створення НТФ «Солодкий рай»

Майже 13 років пройшло з тих пір, як навчально-тренувальна фірма «Солодкий рай»  розпочала свою діяльність в Україні та за кордоном, пропонуючи найкращі продукти харчування та напої Львівських торгових марок.

ТОВ «Солодкий рай» засновано 28 жовтня 1999 року в м. Львові на базі Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму. Фірма у своїй структурі має такі відділи: «Секретаріат», «Канцелярія», «Кадри», «Бухгалтерія», «Продаж», «Купівля», «Маркетинг», «Склад».

Фірмою було налагоджено партнерські відносини з учасниками Українського об’єднання навчально-тренувальних фірм  «Централь» та міжнародної організації «Європен».

Завдяки команді висококваліфікованих фахівців та ініціативних студентів, ТОВ «Солодкий рай» сьогодні — це добре організована та максимально пристосована до українських ринкових умов навчально – тренувальна фірма. За весь час, що минув, жодного разу не змінювала власників, не зупиняла бізнесу, не мала тенденції до банкрутства.

Theme By sara's cooking class games Design by firstrowsports gungames watch now. Gun and baby games theme by : baby girl games games team row sports group