Партнери НТФ «Смерічка»

 

Продовольча компанія «Екопродукт»

  Прикарпаття… Вічнозелений край, де кожна п’ядь землі – гімн величності і краси природи. Флора Прикарпаття – невичерпне джерело дикорослих плодів, ягід і цілющих трав. Саме на Прикарпатті в м. Івано-Франківську у вересні 1999 року була створена Продовольча компанія “Екопродукт”, основним видом діяльності якої є виробництво та реалізація трав’яного, фруктового і фіточаю.

Першою ластівкою виробничої діяльності компанії став “Карпатський чай” – чай з трав, плодів та ягід, що виготовлений за традиційними карпатським рецептами. Обробка сировини на високопродуктивному сучасному обладнанні допомагає добути діючі речовини рослин у сприятливих, ощадливих умовах без втрати їх активності. Це забезпечує готовому продукту цілющі властивості, багату гаму запаху і смаку. Насолоджуючись “Карпатським чаєм”, ви можете бути певні, що трави, суцвіття, плоди і ягоди росли в екологічно чистих регіонах, вчасно та правильно зібрані. На даний час компанія суттєво розширила асортимент продукції, що виготовляється і представляє на ринку такі торговельні марки: “Карпатський чай” – чай з трав, плодів та ягід, “Карпатська лічниця” – фіточай, “Екопродукт” – фіточай для схуднення, “Чайні скарби світу” – ексклюзивні види чаю зі всього світу, “Іван Чай” – фруктовий чай. Загалом компанія виготовляє понад 100 видів трав.яних і фруктових чаїв. Серед них такі популярні як “Меліса”, “М.ята”, “Ромашка”, “Ехінацея”, “Малина”, “Суниця”, “Шипшина”, “Чорниця”, “Чорна смородина”, “Вишня”, “Вітамінний”, “Мультифрукт”, “Лісові ягоди”, “Енергія життя”, “Дитяча насолода” та багато інших. Крім того, продукція компанії представлена в різноманітній фасовці: експрес-пакети, ваговий та преміум

Торгова марка «Княгинин»

 Далеко за межами Прикарпаття та України, а також у близькому та далекому зарубіжжі добре відома торгова марка “Княгинин”. Сьогодні ми не тільки гордимося тим, що випускаємо високоякісну, конкурентноспроможну продукцію, але й з вдячністю згадуємо тих , хто майже 125 років тому започаткував наше виробництво.

Архівні матеріали свідчать, що це був якийсь підприємливий Мендель Вайнгартен – землевласник у приміському селі Княгинині. Власне він у 1878 році заснував тут “ Фабрику дріжджів пресованих і рафінерію спирту”.Давно відомо, що спирт, горілка – традиційний і рентабельний бізнес. Але тільки тоді алкогольна продукція має попит і визнання, коли до її виробництва залучені не тільки давні традиції та майстерність фахівців, але й передові сучасні технології. Власне з  урахуванням усього цього, а також завдяки чудовим природним умовам Карпатського краю, передовим методам очистки цілющої, м’якої води,


Спільне українсько – нідерландське об’єднання   «Тикаферлюкс»

Спільне українсько-нідерландське об’єднання “Тикаферлюкс” пропонує вашій увазі нову колекцію хутрових виробів на сезон 2006-2007. Всі моделі розроблені кращими європейськими дизайнерами, співпрацюючими з нашими партнерами – фірмою “РОЗЕНБЕРГ І ЛЕНХАРТ” з Франкфурта-на-Майне (Німеччина).

Супермодні у палітру кольорів і якісь фарбування хутра гарантує фірма MPV з Мюрхарда (Німеччина).

В новій колекцій СП “Тикаферлюкс” представлено більш ніж 200 моделей різних кольорів і відтінків в різних видах хутра: норка щипана і стрижена, з шиншилові соболем,  нутрії, ондатри, каракуль, фішер, лисиці, хорьок.

Надіємося, вам сподобається нові розробки: класичне пальто, коротке пальто, піджак під пояс, короткі курточки “автоледі” з щипаної норки, нутрії, ондатри, невагомі двосторонні куртки з лисиці і особливо з водонепроникною тканиною, також ультрамодні вироби з хорька.

Доповнюють колекцію головні убори і аксесуари з різних видів хутра: шалі, пелерини, шарфи, галстуки, сумки, коміра, окремі деталі з хутра.

Любов до хутра, бережливе відношення до традицій в відповідності з сміливими авангардними виробами, оточена майстерність і передові технології – ось та сума якості, яка помогла СП “Тикаферлюкс” достигнути вершини хутрової індустрії.

Theme By sara's cooking class games Design by firstrowsports gungames watch now. Gun and baby games theme by : baby girl games games team row sports group