Семінар з обміну досвідом реалізації українсько-канадського проекту «Навички працевлаштування в Україні»

Протягом 20-22 листопада 2014 р. на базі Львівського вищого професійного училища ресторанного сервісу та туризму відбувся семінар з обміну досвідом реалізації українсько-канадського проекту «Навички працевлаштування в Україні». Учасниками заходу були представники навчальних закладів – членів Асоціації «Український національний центр навчально-тренувальних фірм «Централь».

фото 5

Голова Ради Асоціації УНЦ НТФ «Централь», доктор педагогічних наук, член-кореспондент НАПН України Щербак Ольга Іванівна представила учасникам консультанта проекту з розробки навчальних програм доктора педагогічних наук, професора Сергеєву Ларису Михайлівну та розповіла про програму заходу.

рис.1

Учасники семінару мали можливість дізнатись про особливості організації та функціонування канадської системи професійної освіти та використання цього досвіду українськими освітянами (Л. Сергеєва) (презентація_4), а також познайомитись   із досвідом діяльності пілотних навчальних закладів Україні, що беруть участь у реалізації проекту «Навички для працевлаштування в Україні» (О. Щербак).

рис.3

Цікавим та корисним для всіх присутніх був обмін досвідом щодо впровадження у діяльність навчальних закладів Консультативних рад за спеціальністю «Комерційна діяльність» (Б. Бович, І. Кондратюк) (презентація_1); оцінювання змісту освіти з орієнтацією на результат (О. Стахів, В. Шийка) (презентація_2); організації та проведення моніторингу з метою забезпечення успішності навчального закладу (О. Зайцева, Л. Яковенко) (презентація_3) тощо.

рис.2

Практичний психолог Н. Пілат провела для учасників семінару тренінг «Лідерство і конфлікт», на якому в цікавій ігровій формі було обговорено таке складне соціальне явище як конфлікт та шляхи його подолання.

Як результат реалізації канадського проекту «Навички для працевлаштування» Л. Сергеєва презентувала 14 навчально-методичних та навчальних посібників, розроблених учасниками проекту та рецензованих науковцями та педагогами – практиками, досвід та коло наукового інтересу яких знаходиться саме у площині професійної освіти та підготовки кадрів для економіки України.

рис.4

Всі учасники семінару подякували організатором за змістовний та цікавий захід, виявлену гостинність та висловили розуміння важливості подібних зібрань та спільної діяльності у майбутньому.

Theme By sara's cooking class games Design by firstrowsports gungames watch now. Gun and baby games theme by : baby girl games games team row sports group