Спеціальності, підготовка яких здійснюється в умовах НТФ «Іва»

Навчально-тренувальний центр  з підготовки фахівців для підприємницької діяльності  проводить навчання за такими робітничими професіями:

  • агент з постачання
  • оператор з обробки інформації та програмного забезпечення
  • декоратор вітрин

та спеціальністю  «Комерційна діяльність».

 

Агент з постачання – це фахівець  з організації матеріально-технічного забезпечення і вантажно-розвантажувальних робіт, який знає правила і порядок приймання і відправлення вантажів, замовлення контейнерів і транспортних засобів, оформлення документів на одержані і відправлені вантажі; номенклатуру і норми витрат сировини, матеріалів та інших товарно-матеріальних цінностей, умови їх зберігання і транспортування.

Агент з постачання повинен чітко знати асортимент, з яким працює торговельна точка, товари, які мають найбільший попит серед покупців, вміти правильно розрахувати потрібну кількість товару, яку потрібно поставити в торгову точку, щоб не було надлишку між подальшим відвідуванням і попередніми поставками, але й не було мало товару, тому що якщо недостатньо товару хоча б на день, то втрачає на цьому як дистриб’ютор, так і виробник. Через відсутність товару кінцевий споживач стане купувати продукцію конкурента, і не факт, що після того, як потрібний товар з’явиться в торговій точці, споживач знову почне купувати товар потрібного виробника.

Сфера професійного використання випускника – на підприємствах, установах і організаціях всіх видів економічної діяльності.

Після закінчення навчання за цією професією учні отримують диплом кваліфікованого робітника і можуть продовжити навчання за спеціальністю «Комерційна діяльність» і після закінчення навчання  отримують диплом молодшого спеціаліста.

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення – це висококваліфікований робітник, який буде не тільки працювати з офісними додатками (текстовим редактором, електронними таблицями, базами даних, графікою, презентаціями), це ще й технічний фахівець в області інформаційних технологій.

 

Освоївши цю професію оператор з обробки інформації та програмного забезпечення зможе

–  налагоджувати системне й прикладне програмне забезпечення;
– обслуговувати й модернізувати персональний комп’ютер, периферійні пристрої, офісне устаткування;
– виконувати роботи із захисту інформації;
– розробляти й створювати Веб-додатки;
– розміщувати й обслуговувати Веб-сайти;
– діагностувати поломки, збої в роботі апаратних засобів і програмних продуктів;
– проектувати, створювати й контролювати роботу локальної мережі.

 

Декоратор вітрин – це професія, яка поєднує в собі художній смак та технічні засоби оформлення. Її мета гармонійно поєднувати корисність, зручність та красу, забезпечуючи тим самим привабливість і конкурентоспроможність об’єктів (чи то вітрин, чи то приміщень).  Декоратор самостійно або разом з іншими спеціалістами вдосконалює вже створені об’єкти або створює нові.

Декоратор повинен об’єднувати в собі з одного боку, сміливий політ фантазії, розкутість думок, творче новаторство, а з іншого боку – високе почуття відповідальності і дисципліну. Ця професія виняткова тим, що спеціалізується на оcнові класичної художньої освіти.

Theme By sara's cooking class games Design by firstrowsports gungames watch now. Gun and baby games theme by : baby girl games games team row sports group