Спеціальності, підготовка яких здійснюється в умовах НТФ «Перлина Поділля»

На базі НТФ “Перлина Поділля” ДПТНЗ “Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища” проводиться підготовка фахівців за професіями «Агент з постачання», «Агент з постачання. Продавець продовольчих товарів» та за спеціальністю “Комерційна діяльність”

 Професія «Агент з постачання», на базі 11 класів

Ця професія для непосидючих, активних, енергійних та ініціативних особистостей, яким не подобається монотонна робота. Вона навчає діловому спілкуванню з партнерами, різним методам закупівлі та продажу товарів, забезпеченню їх зберігання.

Професія «Агент з постачання. Продавець продовольчих товарів», на базі 9 класів

Ця професія навчить Вас не тільки приймати товари, оцінювати їх споживчі якості та надавати консультативні послуги, але й працювати в торгівельному залі, навчить роботі з касовим апаратом і персональним ком’ютером в магазині, приймати товари, готувати їх до продажу, консультувати покупців про властивості, смакові особливості, кулінарне призначення та харчову цінність товарів, підраховувати грошв та здавати їх в установленому порядку.

Професія «Комерційна діяльність»

Учні формують професійні навички безпосередньо у відділах віртуального підприємства, навчаючись організовувати власну справу, управляти фірмою, вести переговори на високому професійному рівні, здійснювати рекламу своєї продукції, готувати підприємство до роботи на ярмарках та виставках, розробляти проекти комерційних угод.

Але яку б Ви професію чи спеціальність не обрали,

навчаючись на базі НТФ «Перлина Поділля» Ви отримуєте ті професійні знання та навички,

які надають можливість легко працевлаштуватись

 та продовжити навчання у вищих навчальних закладах.

Theme By sara's cooking class games Design by firstrowsports gungames watch now. Gun and baby games theme by : baby girl games games team row sports group