Ярмарки НТФ «Солодкий рай»

З 1999 року фірма щороку бере участь у національних або міжнародних ярмарках навчально-тренувальних фірм та всеукраїнських конкурсах фахової майстерності. Це надає можливість розвивати співробітництво, забезпечувати безпосереднє спілкування зі споживачами, збільшувати обсяги продажу продукції, здійснювати контроль за конкурентоспроможністю підприємства, обмінюватися досвідом, досліджувати поведінку конкурентів.

На таких заходах студенти набувають неоціненного досвіду представлення товару клієнтам, ведення ділових переговорів, пошуку нових партнерів та укладання договорів, а також застосовують творчі здібності для створення різних маркетингових проектів.

Розробка концепції участі фірми у ярмарку є дуже клопіткою, захоплюючою та цікавою робою. Команда ТОВ «Солодкий рай» працює над створенням ідеї ярмаркового стенда, рекламної продукції, а також над представленням та презентацією товару і фірми.

 

м. Чернігів, 2007

 

 

 

 

 

 

 

м. Запоріжжя, 2008

 

 

 

 

 

 

 

 

 

м. Черкаси, 2010

 

 

 

 

 

 

 

Рік 2017-2018

День підприємця у Львівському професійному коледжі

Продовження традиції Дружній візит

Участь у виставці-ярмарку: «Львівський товаровиробник 2017»

Семінар «Екологічні проблеми сьогодення»

Засідання консультативної ради за напрямком “Комерційна діяльність” 02 листопада 2017 р.

Фото звіт 2016-2017

Робота на ярмарку команди навчально-тренувальної фірми

ТОВ «Солодкий рай»

У Львівському професійному коледжі вже втретє проводився Всеукраїнський ярмарок навчально-тренувальних фірм.

19 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Започаткована традиція проведення виставок-ярмарок стала щорічним заходом, який дає змогу підвести підсумки здобутих знань, вести живий діалог студентської молоді із керівниками та працівниками навчальних фірм, котрий без сумніву приносить користь обом сторонам, надає поштовх до розвитку та реалізації набутих вмінь і навичок.

Метою участі ТОВ «Солодкий Рай» у ярмарку було розширення партнерських стосунків  та ознайомлення гостей з пропозиціями товарів, які виробляються на Львівщині та користуються попитом споживачів.

Основна рекламна концепція нашого стенду полягала  у презентації  «Львівських дефіляд».  Представляючи стенд на XIV Всеукраїнському ярмарку навчально-тренувальних фірм студенти  пропонували відвідувачам вийти за межі ярмарку, насолодитись чудовою атмосферою старовинного міста Лева, продефілювати Львівськими закапелками, відвідати кав’ярню «Солодкий Рай».

Серед товарів львівських торгових марок, представлених на ярмарку, окрім традиційних гості ярмарку мали  змогу ознайомитись з новинками.

Наші постійні клієнти  знають, що якість і смак товарів, які пропонує     ТОВ «Солодкий Рай» є найкращими завжди!

Під час ярмарку на гостей очікували приємні несподіванки, презентації та дегустації кави в поєднанні з неперевершеним колоритом старовинного Львова.

В ярмарку брали участь студенти першого та другого курсів,  які навчаються за професією «Агент з постачання» та спеціальністю «Комерційна діяльність».

 Група 1.67 професія «Агент з постачання»: Роман Василів, Христина-Соломія Данилів, Ірина Копина, Оля Качмар, Каріна-Софія Угляр; КД-2.41 Василина Гриців, Ірина Пандрак, Надія Запісоцька,  Оксана Червінська, Валентин Баб’як, Олег Рибак, Олена Попович.

Команда ТОВ «Солодкий рай» висловлює щиру подяку та підтримку за допомогу в організації та проведенні ярмарку адміністрації Львівського професійного коледжу готельно-туристичного та ресторанного сервісу установам, організаціям, підприємствам:, дирекції «ГалЕкспо», СП «Галка ЛТД», ТзОВ «Галка-чай», ТМ «Кава зі Львова», ФОП «Іваш О.І.», Роману Леушу – звукорежисеру, Остапу Жидачевському – група 1.55.

Theme By sara's cooking class games Design by firstrowsports gungames watch now. Gun and baby games theme by : baby girl games games team row sports group