Ярмарки НТФ «Іва»

Кожний рік наші учні приймають участь в Міжнародних ярмарках навчально-тренувальних фірм,  де представляють свою продукцію та проявляютьсвої здібності, як майбутні підприємці. На таких ярмарках діти вчаться рекламувати свою продукцію та заключати договори купівлі-продажу.

1999р. – І Всеукраїнський ярмарок НТФ (м.Хмельницький)

2000р. – ІІ Всеукраїнський ярмарок НТФ (м.Хмельницький)

2001р. – ІІІ Всеукраїнський ярмарок НТФ (м.Київ), нагороджені Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки за активну участь в організації Всеукраїнських ярмарок НТФ.

2002р. – ІV Всеукраїнський ярмарок НТФ (м.Вінниця). Колектив НТФ був нагороджений грамотою за різноманіть використаних рекламних заходів.

2003р. – V Міжнародний ярмарок НТФ (м.Київ).

2004р. – VІ Міжнародний ярмарок НТФ (м.Львів).

2005р. – VІІ Міжнародний ярмарок НТФ (м.Луцьк).

 

З 2005 року на базі нашого навчального закладу проводиться регіональний ярмарок навчально-тренувальних фірм, на який запрошуються навчальні заклали Ніжина, Прилук, а також ВУЗи м.Чернігова, які можуть використовувати цю технологію. Ці заходи проводяться з метою передачі досвіду з інноваційної технології навчальним заходам Чернігівщини.

 

2006р. – VІІІ Міжнародний ярмарок НТФ (м.Донецьк).

21-23 травня 2007 року на базі училища та за підтримкою Управління освіти та науки Чернігівської облдержадміністрації  проводився ІХ Міжнародний  ярмарок навчально-тренувальних фірм, в якому прийняли участь 18 навчально-тренувальних  фірм, в т.ч.  і навчальна фірма з Румунії, а також делегація з Німеччини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2008р. – Х Міжнародний ярмарок НТФ ( м.Запоріжжя).

2010р. – ХІ Всеукраїнський ярмарок НТФ (м.Черкаси).

Theme By sara's cooking class games Design by firstrowsports gungames watch now. Gun and baby games theme by : baby girl games games team row sports group