Ярмарки НТФ «Істр»

Однією зі складових практичного навчання за діючою технологією є обов’язкове проведення національних ярмарок навчально-тренувальних фірм та прийняття участі у міжнародних ярмарках НТФ.

У щорічних Міжнародних ярмарках, що проводяться в навчальних цілях, наприклад в ФРН, учні набувають навички в роботі на стендах на міжнародному рівні з одного боку, а з іншого демонструють зразки вітчизняних виробників товарів, що в рекламних цілях сприяє розширенню українського ринку товарів та послуг за кордоном.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В асортимент виставкових товарів українських навчально-тренувальних фірм включаються вітчизняні продовольчі та промислові товари. Як правило, зразки таких товарів безкоштовно надаються навчально-тренувальним фірмам вітчизняними виробниками України, які співпрацюють з ними, як соціальні партнери.

Міжнародні ярмарки відвідують представники бюро по найму з усього світу, менеджери, зацікавлені спеціалісти, викладачі. Учні, які презентують на стенді власну навчально-тренувальну фірму, демонструють свої здібності, як у представленні товарів, так і здійснюють їх віртуальний продаж. Ми приймали участь у міжнародних ярмарках, що проводились в м. Монстр (1996, 1998, 2001, 2004рр..), в м. Лейпциг (1997, 2000, 2003рр.), в м. Нюрнберг (1999), в м. Аутсбург (2002) – Німеччина, в м. Шуляй (2003) – Литва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міжнародні ярмарки, що проводились у Німеччині, сприяли накопиченню нашого практичного досвіду, який допоміг нам в організації і проведенні восьми всеукраїнських ярмарок навчально-тренувальних фірм в м. Хмельницький (1999, 2000рр.), в м. Київ (2001, 2003рр.), в м. Вінниця (2002), в ём. Львів (2004), в м. Луцьк (2005), в м. Донецьк (2006), в м.Чернігів (2008), м.Черкаси (2010).

А все ж таки добре, що проведення ярмарок навчально-тренувальних фірм стало традицією! Адже учні та вчителі завжди беруть з нього багато нового для себе, відкриваються нові можливості, пізнаються незнані питання, бо саме на цих ярмарках учні збагачують свої знання, вчаться і закріпляють набуті навики.

Й досі не віриться, що ми брали участь вже в 13 ярмарках та конкурсах, бо думками ми ще там, прикрашаємо стенди, оформляємо  документи, знайомимося з новими й цікавими для нас людьми. Так швидко промайнули ці п’ятнадцять  незабутніх років, котрі запам’ятаються назавжди. А що казати в першокурсникам!?. Для них, мабуть, це взагалі – шквал емоцій – стільки нового, стільки цікавого й прекрасного…

Theme By sara's cooking class games Design by firstrowsports gungames watch now. Gun and baby games theme by : baby girl games games team row sports group