Ярмарки НТФ «Антей»

Підсумковими заходами кожного навчального року є участь у Всеукраїнських ярмарках, які традиційно проводяться весною в якомусь місті України (що визначається членами Асоціації УНЦ НТФ «Централь») за участю фірм з різних регіонів України та інших держав світу.

Поринаючи з 1999 року викладачі та студенти відділення „Комерційна діяльність” приймали участь в роботі шести  Міжнародних ярмарок в Німеччині (відповідно Нюрнберг, Лейпциг, Мюнстер, Лейпциг, Аугсбург, Мюнстр) також щорічно НТФ «Антей» є учасником Всеукраїнського ярмарку.

Активну участь прийняли в роботі VІІ Міжнародного ярмарку в м.Луцьку (2005 р.). Отримали грамоту та Диплом Асоціації УНЦ НТФ «Централь». А також Диплом «За розуміння банківської справи та професійне оформлення банківської документації», три грамоти отримали студенти НТЦ «За активну участь в підготовці та проведенні  VІІ Міжнародного ярмарку НТФ, компетентний творчий підхід та впровадження інноваційних технологій».

Результати  VІІІ Міжнародного ярмарку в м. Донецьку (2006 р.): дві грамоти Асоціації УНЦ НТФ «ЦЕНТРАЛЬ» (за активну участь у підготовці та проведенні VІІІ Міжнародного ярмарку НТФ; за впровадження інноваційних технологій та ефективну роботу під час ярмарку); грамота за професіоналізм в оформленні банківських документів та ефективне партнерство; двома  грамотами нагороджені студенти НТФ: відмінниці навчання – Волкова Варвара та Домнич Галина.

Активна участь в IX Міжнародному ярмарку (2007 р., м. Чернігів), на якій отримані наступні нагороди: диплом, грамота за активну участь, професіоналізм в роботі  IX Міжнародному ярмарку, грамоти за «Найкращу презентацію фірми», „Кращий каталог” та ін. „Подяка за ефективну роботу та ділове партнерство” від навчального закладу III-IV рівня акредитації (від АКБ «Славутич», ВНЗ м. Черкаси). Отримали нові цікаві пропозиції подальшої співпраці.

Нагороди 2008 року на Х ярмарку ( м. Запоріжжя): диплом ІВПУМТ за високі творчі досягнення в удосконалені змісту навчально-виховного процесу (Міністерство освіти і науки України, академія наук); колектив НТФ нагороджений грамотою Асоціації УНЦ НТФ «Централь» (за активну участь у підготовці та проведенні Десятого Міжнародного ярмарку навчально-тренувальних фірм; диплом за високий професіоналізм та плідну співпрацю (АКБ «Славутич» черкаського інституту банківської справи); дипломи  в номінаціях «Стиль фірми учасника», «Каталог», «Презентація фірми»; грамотами відмічені за активну результативну роботу студенти-випускники Кермова Ірина, Никитюк Катерина.

Нагороди 2010 року на ХІ ярмарку ( м. Черкаси): диплом ІВПУМТ за високі творчі досягнення в удосконалені змісту навчально-виховного процесу (Міністерство освіти і науки України, академія наук); колектив НТФ нагороджений грамотою Асоціації УНЦ НТФ «Централь» (за активну участь у підготовці та проведенні Одинадцятого Міжнародного ярмарку навчально-тренувальних фірм); диплом начальника Головного управління освіти і науки України Черкаської ОДА; диплом за високий професіоналізм та плідну співпрацю (АКБ «Славутич» черкаського інституту банківської справи); дипломи  в номінаціях «Стиль фірми учасника», «Кращий клієнт», «Найкращий каталог».

Theme By sara's cooking class games Design by firstrowsports gungames watch now. Gun and baby games theme by : baby girl games games team row sports group